Apie mus

NNL įmonių grupės misija – kurti, tobulinti ir įgyvendinti efektyviausius logistikos sprendimus.

NNL įmonių grupės vizija – šiuolaikiška, socialiai atsakinga Europos logistikos lyderė, užtikrinanti darbuotojų ir partnerių gerovę.

Mūsų stiprybė ir užtikrintos veiklos garantas yra itin kvalifikuotų darbuotojų patirtis, kiekviename žingsnyje integruoti, individualiai pagal Kliento poreikius pritaikyti informacinių technologijų sprendimai. Savo Klientams ir Partneriams NNL visada užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas.

Per metus NNL įmonių grupė aptarnauja apie 1 milijoną komplektavimo ir transportavimo užsakymų. Pervežame 29 mln. kilogramų šaldytos produkcijos, 61 mln. kilogramų atvėsintos produkcijos ir 2 mln. kilogramų žuvies ant ledo.

Verslo plėtra

2015 m. sėkmingai įgyvendintas ES finansuojamas plėtros skatinimo projektas leido padvigubinti sandėlių su šaldymo įranga, skirtų atvėsintai ir šaldytai maisto produkcijai laikyti, pajėgumus.

UAB „Tehoreal“ baigė įgyvendinti naujo specializuoto sandėlio-šaldytuvo su administracinėmis patalpomis statybos investicinį projektą „UAB „Tehoreal“ veiklos plėtra, plečiant atvėsintos ir šaldytos produkcijos krovinių sandėliavimo ir paskirstymo paslaugas“, projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-06-K-02-004.

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo bendrovei suteikta iki 1 131 252,61 Eur ES struktūrinės paramos lėšų. Paramos intensyvumas – 34,51 proc. Projektas įgyvendintas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo VP2-2.1-ŪM-06-K priemonę „Invest LT-2“. Įgyvendinus investicinį projektą per 3 metus po projekto pabaigos bus sukurtos 72 naujos ilgalaikės darbo vietos.

Nuolatinės investicijos į įmonės plėtrą leidžia efektyviai ir kokybiškai teikti kompleksines logistikos (3PL) paslaugas, tai – prekių priėmimas, jų sandėliavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, sąskaitų išrašymas, prekių judėjimo informacijos valdymas bei kiti procesai.

Siekiame būti aukščiausios kokybės logistikos paslaugų partneriu.

Plačiau apie projektą: www.esparama.lt

Paslaugų kokybės užtikrinimas

NNL įmonių grupės veiklos tikslas – suteikti savo Klientams ir Partneriams aukščiausios kokybės specializuotas, ekonomiškai naudingas temperatūrinės logistikos paslaugas.

Tai užtikrina:

  • itin kvalifikuota ir patyrusi komanda;
  • efektyvūs, individualiai kiekvienam Klientui sukurti ir pritaikyti IT sprendimai, pateisinantys visų lūkesčius;
  • automatizuoti transporto ir užsakymų valdymo procesai;
  • stabilios išskirtinės įmonės pozicijos temperatūrinės logistikos sektoriuje;
  • apie 9000 m2 įvairių temperatūrų sandėliai. Šiuo metu papildomai statomi dar apie 2000 m2 universalūs temperatūriniai sandėliai, jų statybas planuojama užbaigti šiais metais.
  • sukomplektuotas ir racionaliai naudojamas automobilių parkas.

Visi NNL vykstantys procesai grindžiami įmonės vertybėmis: naujomis idėjomis, iniciatyva, atsakomybe, tvarka, pozityvumu ir sąžiningumu.

Komanda

Didžiausia NNL įmonių grupės vertybė bei gerų rezultatų garantas – kvalifikuota, sąžininga, nuolatos didėjanti ir tobulėjanti komanda. Šiandien įmonėje dirba pustrečio šimto darbuotojų: sandėlio darbuotojų, prekių surinkėjų, krovikų, vairuotojų, logistikos ir transporto vadybininkų ir kt.  Visi darbuotojai yra motyvuojami ne tik atsakingai atlikti pavestą tiesioginę funkciją, bet ir kartu siekti pagrindinio tikslo – savo darbu garsinti NNL, teikiančią Klientams aukščiausios kokybės logistikos paslaugas ir pateisinančią Klientų lūkesčius.

 

NNL, savo ruožtu, nuolatos rūpinasi darbuotojų gerove. Stengiamasi, kad visi darbuotojai būtų patenkinti savo darbo sąlygomis, mokėtų profesionaliai naudotis turimomis programomis ir suvoktų save kaip darniai dirbančios komandos dalį. Vyksta darbuotojų mokymai, sėkmingai veikia motyvacinė sistema. Toks dėmesys atsiperka su kaupu – kvalifikuoti ir patyrę NNL įmonių darbuotojai užtikrina logistikos paslaugų efektyvumą, rezultatyvumą ir kokybę.

Telefonai Infolinija: +370 611 38003 Personalo sk.:  +370 618 23393
El. paštas info@nnl.lt
NNL – Quality Logistics Partner NNL – Quality Logistics Partner
Kauno padalinys ir centriniai sandėliai Marijampolės g. 27,  Pagirių km., Garliavos sen., Kauno raj. LT-53282
© 2017 NNL įmonių grupė. Visos teisės saugomos.