Apie mus

„Nordnet“ misija – kurti, tobulinti ir įgyvendinti efektyviausius logistikos sprendimus.

„Nordnet“ vizija – šiuolaikiška, socialiai atsakinga Europos logistikos įmonė lyderė, užtikrinanti darbuotojų ir partnerių gerovę.

Įmonės stiprybė ir užtikrintos veiklos garantas yra itin kvalifikuotų darbuotojų patirtis, kiekviename žingsnyje integruoti, individualiai pagal Kliento poreikius pritaikyti informacinių technologijų sprendimai. Savo Klientams ir Partneriams įmonė visada užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas.

Per metus UAB „Nordnet“ aptarnauja apie 411 000 komplektavimo ir transportavimo užsakymų. Bendrovė perveža 30 mln. kilogramų šaldytos produkcijos, iki 14 mln. kilogramų atvėsintos produkcijos ir iki 2,5 mln. kilogramų žuvies ant ledo.

Verslo plėtra

2015 m. sėkmingai įgyvendintas ES finansuojamas plėtros skatinimo projektas leido padvigubinti sandėlių su šaldymo įranga, skirtų atvėsintos ir šaldytos maisto produkcijos laikymui pajėgumus.

UAB „Nordnet“ dukterinė įmonė UAB „Tehoreal“ baigė įgyvendinti naujo specializuoto sandėlio-šaldytuvo su administracinėmis patalpomis statybos investicinį projektą „UAB „Tehoreal“ veiklos plėtra, plečiant atvėsintos ir šaldytos produkcijos krovinių sandėliavimo ir paskirstymo paslaugas“, projekto kodas Nr. VP2-2.1-ŪM-06-K-02-004.

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo bendrovei suteikta iki 1.131.252,61 Eur (3.905.989,00 Lt) ES struktūrinės paramos lėšų. Paramos intensyvumas - 34,51 proc. Projektas įgyvendintas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo VP2-2.1-ŪM-06-K priemonę „Invest LT-2“. Investicinio projekto įgyvendinimo dėka per 3 metus po projekto pabaigos bus sukurtos 72 naujos ilgalaikės darbo vietos.

Nuolatinės investicijos į įmonės plėtrą leidžia efektyviai ir kokybiškai teikti kompleksines logistikos (3PL) paslaugas, tai - prekių priėmimas, jų sandėliavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, sąskaitų išrašymas, prekių judėjimo informacijos valdymas bei kiti procesai.

Siekiame būti aukščiausios kokybės logistikos paslaugų partneriu.

Plačiau apie projektą: www.esparama.lt

Paslaugų kokybės užtikrinimas

„Nordnet“ veiklos tikslas – suteikti savo Klientams ir Partneriams aukščiausios kokybės specializuotas, ekonomiškai naudingas temperatūrinės logistikos paslaugas.

Tai užtikrina:

  • itin kvalifikuota ir patyrusi komanda;
  • efektyvūs, kiekvieno kliento lūkesčius pateisinantys, būtent jam sukurti IT sprendimai;
  • automatizuoti transporto ir užsakymų valdymo procesai;
  • stabilios išskirtinės įmonės pozicijos temperatūrinės logistikos sektoriuje;
  • 3 000 kvadratinių metrų ploto sandėlis;
  • sukomplektuotas ir racionaliai naudojamas automobilių parkas.

Visi UAB „Nordnet“ vykstantys procesai grindžiami įmonės vertybėmis: naujomis idėjomis, iniciatyva, atsakomybe, tvarka, pozityvumu ir sąžiningumu.

Komanda

Didžiausia „Nordnet“ vertybė bei gerų rezultatų garantas – kvalifikuota, sąžininga, nuolatos didėjanti ir tobulėjanti komanda. Šiandien įmonėje dirba beveik pusantro šimto darbuotojų: sandėlininkų, prekių surinkėjų, krovikų, vairuotojų, specialistų, kuriančių ir prižiūrinčių kompiuterines sistemas, bei kitų. Visi įmonės darbuotojai yra motyvuojami ne tik atsakingai atlikti pavestą tiesioginę funkciją, bet ir kartu siekti pagrindinio tikslo – savo darbu garsinti įmonę kaip įgyvendinančią visus Kliento norus ir lūkesčius.

 

Savo ruožtu, siekdama išlaikyti šiuolaikiškos, socialiai atsakingos įmonės vardą, UAB „Nordnet“ nuolatos rūpinasi darbuotojų gerove. Stengiamasi, kad visi darbuotojai būtų patenkinti savo darbo sąlygomis, mokėtų profesionaliai naudotis turimomis programomis ir suvoktų save kaip darniai dirbančios komandos dalį. Toks dėmesys atsiperka su kaupu – kvalifikuoti ir patyrę „Nordnet“ darbuotojai visada pasirūpins bet kokia apimtimi ir bet kuria kryptimi teikiamų logistikos paslaugų efektyvumu, rezultatyvumu ir kokybe visoje Lietuvoje.

Telefonai Infolinija +370 611 38003 Personalo sk. +370 618 23393
Faksas +370 37 280 163
El. paštas info@nnl.lt
Kauno padalinys ir centriniai sandėliai Marijampolės g. 27,  Pagirių km., Garliavos sen., Kauno raj.
© 2013 UAB Nordnet. Visos teisės saugomos.